Gintautas Abarius. Kūrybos puslapiais 2024 04 04

Gintautas Abarius. Kūrybos puslapiais 2024 04 04

Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius, Lietuva 2024 04 04

Koncerte „Gintautas Abarius. Kūrybos puslapiais“ prisiminsime šią iškilią asmenybę, kompozitorių ir atlikėją bei jo įspūdingą kūrybinį palikimą. G. Abariaus (1959-2010) repertuare ir dainos, tapusios tautos atgimimo himnais, ir lietuviškos estrados klasika, ir džiazo, kamerinės instrumentinės, teatro, sakralinės muzikos ir kitų žanrų kompozicijos.

Koncerte iš naujo atrasime legendinius kompozitoriaus kūrinius ir pažvelgsime į juos šiuolaikiniu, jaunatvišku žvilgsniu. Lengvai atpažįstamus ir niekada negirdėtus G. Abariaus kūrinius bei naujas aranžuotes atliks jo amžininkai ir bendražygiai bei jaunosios kartos atlikėjai.

Kviečiame drauge kurti savąsias sąsajas su Gintauto Abariaus įvairiapuse, įkvepiančia kūryba bei jo kūrybiniu keliu, palytėtu šviesos ir vilties.

Renginio režisierius Auksinio scenos kryžiaus laureatas Aleksandras Špilevojus. Koncerte dalyvauja: Judita Leitaitė, Kristina Žaldokaitė, džiazo kvartetas „2+2” (Arvydas Jofė, Motiejus Bazaras, Mykolas Bazaras, Tomas Botyrius), grupės „Jautì“ solistas Džiugas Širvys, Gabrielė Vilkickytė, kompozitorė, aranžuočių autorė ir atlikėja Karolina Kieraitė, džiazo pianistai Egidijus Buožis ir Artūras Anusauskas, Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ (vad. Vaclovas Augustinas), šiuolaikinio šokio teatro „Judesio erdvė“ (vad. Laura Geraščenko) atlikėjai.

Renginį iš dalies finansuoja Latga

Informacinis partneris – LRT

SVARBU: renginio dalyviai vėluojantys 30 min. ar daugiau į renginį nebeįleidžiami.

Organizuoja „Credimus”, všį
Perkūnkiemio g. 14-62, Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas 305068990
El. paštas: rita.brazaitiene@gmail.com
Telefono nr.: +37061568148