KALĖDINIS KONCERTAS. NAKTIES DAINA

KALĖDINIS KONCERTAS. NAKTIES DAINA

2023 m. gruodžio 26 d. Šv. Kotrynos bažnyčia.
VYKS 2 KONCERTAI – 16 IR 19 VAL.
𝐍𝐀𝐊𝐓𝐈𝐄𝐒 𝐃𝐀𝐈𝐍𝐀 – vilniečių ir miesto svečių itin laukiamas choro JAUNA MUZIKA Kalėdinis koncertas. Jau tradicija tapusi idėja praleisti antrąją šv. Kalėdų dieną kartu su JAUNA MUZIKA ir Maestro Vaclovu Augustinu šiemet įgauna naujų spalvų – paskatinti itin didelio klausytojų susidomėjimo ir norėdami su visais jumis susitikti, šiais metais skelbiame 𝐧𝐞𝐭 𝐝𝐮 š𝐯𝐞𝐧𝐭𝐢𝐧𝐢𝐮𝐬 𝐤𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭𝐮𝐬 – 𝟏𝟔 𝐢𝐫 𝟏𝟗 𝐯𝐚𝐥.
Ypatingas svečias – gitaristas, kompozitorius ir vokalistas Chris Ruebens, kurio kūryboje dera klasikinė, džiazo ir pasaulio (world) muzika. Koncertuodamas su Baltijos gitarų kvartetu ir savo ansambliu, gitaristas apkeliavo visą Europą ir Aziją. Chris‘o kūriniai yra laimėję tarptautinių konkursų, juos atlieka, aranžuoja ir įrašinėja tarptautinio pripažinimo sulaukę atlikėjai. Iš Belgijos kilęs muzikantas savo namais dabar vadina Lietuvą.
Po Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais skambės Chris Ruebens ir šiuolaikinio šveicarų kompozitoriaus Ivo Antognini kūriniai chorui ir gitarai. „Džiaugiuosi galėdamas Lietuvos klausytojui pristatyti dar nepažintą nuostabų chorinės muzikos kūrėją Ivo Antognini. Kviečiu patirti savitą kompozitoriaus chorinio skambesio pasaulį – pasimėgauti nepaprastai organiška balsovada, džiazo harmonijos atšvaitais, pasigėrėti plačiu chorinės faktūros spalvų spektru“, – taip apie šį išskirtinio talento kompozitorių atsiliepia choro JAUNA MUZIKA meno vadovas ir dirigentas, koncerto programos sudarytojas Vaclovas Augustinas.
Praleiskime šiltą ir jaukų vakarą kartu!
PROGRAMOJE:
Ivo Antognini – Come to Me, Canticum Novum, The Angel
Chris Ruebens – Save it for a Rainy Day, Port Sunlight
Ivo Antognini – Lux Aeterna, Those Tender Words, Alleluia
Chris Ruebens – Preliudas, Amigo
Ivo Antognini – Hope is the Thing with Feathers, Jubilate Deo, Gloria in Excelsis
Chris Ruebens – Humming song
Vietos salėje be numeracijos.
Nuolaidos taikomos studentams, senjorams, žmonėms su negalia, perkantiems 5 bilietus iš karto.